2021 07 05 konkursCo dwa tygodnie rozprowadzane są w naszej gminie Nowogardzkie Wiadomości Samorządowe w których na ostatniej stronie znajduję się kolorowanka, przedstawiająca znane w Nowogardzie miejsce. Ogłoszony przez Burmistrza Nowogardu konkurs na najładniej pokolorowany rysunek cieszy się dużym zainteresowaniem.

Aby wygrać wystarczy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie pracy plastycznej, wypełnić kartę zgłoszeniową oraz oświadczenia rodziców, które znaleźć  można poniżej. Następnie zdjęcie musi zdobyć największą liczbę polubień/ reakcji na profilu facebookowym: Urząd Miejski w Nowogardzie. Nagrodę otrzymują autorzy zwycięskich prac w dwóch kategoriach wiekowych: od 3 do 8 lat oraz od 9 do 15 roku życia.

Dziś, 20 lipca br. zastępca burmistrza Jacek Rafiński nagrodził autorów zwycięskich prac:

2021 07 05 ngrendaNadia Grenda - kategoria wiekowa 3-8 lat,

 

 

 

 

 

2021 07 05 mkokoszkaMartyna Kokoszka - kategoria wiekowa 9-15 lat

 

 

 

 

 

Wszystkim zainteresowanym wygraniem limitowanej maskotki z napisem "I Love Nowogard" przypominamy, że w najbliższym wydaniu Wiadomości Samorządowych 22.07.2021, będzie dostępny kolejny rysunek przedstawiający ścieżkę dookoła jeziora.

Zdjęcia prac będzie można wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31 lipca włącznie. Prace zostaną umieszczone na stronie Facebookowej naszego Urzędu Miejskiego. Z nadesłanych prac, co dwa tygodnie, nagrodę otrzymają autorzy z największą liczbą polubień na Facebooku. Nagroda dla zwycięzców jest maskotka gminy Nowogard.

Załączniki: