2020 03 11 baner

Szanowni Państwo, od 8 kwietnia powiat goleniowski publikuje na swojej stronie internetowej raporty dotyczące stanu koronawirusa. Z publikowanych informacji możemy dowiedzieć się jaka jest ilość osób przebywających w kwarantannie domowej, ile osób przebywa w ośrodku izolacyjnym w SOSW w Nowogardzie oraz ile osób jest zakażonych. Dzięki temu, na podstawie publikowanych raportów powiatu, będziemy Państwu przedstawiać na bieżąco, za pośrednictwem grafik, stan koronawirusa w naszej gminie.

Z uwagi na potwierdzone dwa przypadki zakażenia w naszej gminie, prosimy i apelujemy o okazanie zrozumienia dla powagi sytuacji oraz o odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych, gdyż głoszenie osądów może być krzywdzące zarówno dla osób przebywających w kwarantannach oraz osób chorych. Tym ostatnim życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.