Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi w celu ułatwienia Państwu możliwości oddania głosu  zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego dowozu do lokali wyborczych. Do pobrania rozkład jazdy do poszczególnych obwodowych komisji wyborczych

"Serdecznie zapraszamy do zapisów na IV Nowogardzki Bieg Uliczny TOYOTA KOZŁOWSKI. Aby się zapisać należy wejść na stronę: http://sport-time.com.pl/competitionUsers/create?competitionId=191

Zalogować się na stronie, wypełnić formularz i opłacić bieg przez system Dot-pay. Liczba uczestników ograniczona ! Zapraszamy więc do zapisów już dziś, aby zagwarantować sobie start 1.10.2017 r. w Nowogardzie. BIEG GŁOWNY o godz. 13.00.

Bieg główny poprzedzony zostanie biegami dla dzieci i młodzieży !! Start biegów dla dzieci i młodzieży od godz. 10.00 - Zapisy u nauczycieli WF w szkołach (dla mieszkańćów Gminy Nowogard) oraz pod nr. tel. 913926233 (dla osób spoza Gminy Nowogard)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Sponsorem Głównym biegu jest Toyota Kozłowski - Właściciel salonów samochodów Toyota i Opel w Nowogardzie (ul. 3 Maja 27b 72-200 Nowogard www.toyotanowogard.pl)  a także salonów Toyota w Szczecinie ( ul. Mieszka I 25b 71-007 Szczecin, ul. Struga 1770-777 Szczecin www.toyotaszczecin.pl)."