PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

Strefa
 Zapraszamy do galerii zdjęć

Rata za alkohol do 31 maja 2018

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 maja 2018 r. II raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

2018 02 12 ndkDorota Sumińska jest lekarzem weterynarii i psychologiem zwierzęcym. W lekki i dowcipny sposób przedstawia wiele interesujących tematów ze świata przyrody: "Dlaczego leniwiec jest leniwy?", "Czy drzewo czuje ból?", "Po co tukanowi taki duży dziób?". Jej książki są dla ciekawskich i dociekliwych dzieci. Autorka mieszka z liczną gromadą zwierząt i dużo podróżuje po świecie. Zapraszamy na fascynujące sekrety przyrody do wspólnego poznawania w poniedziałek, 12 lutego o godz. 16.00. Wstęp wolny.